Výlet za Hurvínkem do Prahy

Ráno odjedeme do Prahy a adventní atmosféru nadechneme již u Spejbla a Hurvínka... Po představení si prohlédneme s průvodcem adventně vyzdobenou Prahu(Staroměstské náměstí,Karlův most,Obecní dům...) nebo dle dohody si vyberete další doplňující program : MUZEUM HRAČEK, exkurze ve SVÍČKÁRNĚ...nebo dle dohody a vašeho přání

Můžete si vybrat z těchto představení:


HURVÍNKOVA NEBESÍČKA 24.10 ! rezervace možná do 27.9. !

Jak se přihodilo, že se Hurvínek s Máničkou setkali se svérázným znalcem zvířat doktorem Kytlem, s jeho kocourem Petrklíčem a hubatou kavkou Francim? To vám prozradíme v tomto představení.


H U R V Í N K Ů V     M I K U L Á Š    4.12  ! rezervace možná do 10.10 !

Když se řekne "Mikuláš", každý si představí tajemného muže s bílým plnovousem, vysokou čepicí a berlou v ruce, kterého doprovází Anděl s Čertem. Hodné děti jsou obdarovávány dobrotami, zatímco ty neposlušné čeká punčocha plná uhlí. Také Hurvínek s Máničkou čekali na příchod Mikuláše netrpělivě. Co se však stalo, když roztržitý pan Spejbl na nadílku zapomněl? To se děti dozvědí v této pohádce!


 Š T Ě D R Ý   D E N   U   S P E J B L Ů 13.12. ! rezervace možná do 27.9 !    

(možno spojit s prohl. budovy Nár. divadla) 

Jak asi může dopadnout Štědrý večer, když jeho přípravu mají na starosti pan Spejbl s Hurvínkem, to si jistě umíte představit! Ještě že nad našimi hrdiny bdí dva strážní andělé, kteří mají o svátcích každoroční pohotovost. A tak si vánoční pohoda nakonec najde cestu nejen ke Spejblům, ale i k dětským divákům.

HURVÍNKŮV POPLETENÝ VÍKEND

Příběh o jednom zamotaném víkendovém odpoledni, ze kterého jde hlava kolem nejen Hurvínkovi, Máničce, panu Spejblovi a paní Kateřině, ale i dvěma medvíďatům, která utekla z cirkusu.

HURVÍNKOVA CESTA DO TRAMTÁRIE

Kam se to ti dva zase dostali!

Ocitli se totiž v zemi plné žíznivých květin, kde vládla protivná princezna Gerbera. Ještě se ani nestačili rozkoukat, a už jim uvěznila Žeryčka! Jak si s tím oba poradili, uvidíte.

JAK S MÁNIČKOU ŠILI VŠICHNI ČERTI

To je k uzoufání, nosit stále ty samé, staré a nemoderní šatičky," vzdychá Mánička a smutně si prohlíží své spolužačky, pyšnící se modely podle poslední módy. Za jejich kamarádství a za krásné šatičky by dala cokoliv. Přátelství Hurvínka, lásku bábinky a snad by se upsala i samotnému čertu. Od přání ke skutku není daleko....

Ceny jsou platné při 45-ti platících + 3 pedagogové ZDARMA

V ceně:
Doprava,vstupenka divadlo,průvodce. Doplácí se pouze vstupné do objektů, dle toho, který doplňující program si vyberete.

Objednávky nejpozději do 20.10. nebo do naplnění kapacity na tel. 776 888 824